Üye Ol

BİZE KATIL

Tüzüğümüze Göre Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri Madde 3’e göre; 

Fiil ehliyetine sahip bulunan ve derneğin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ve Mevzuatın öngördüğü koşullarını taşıyan her gerçek ve tüzel kişi bu derneğe üye olma hakkına sahiptir.

Ancak, yabancı gerçek kişilerin üye olabilmesi için Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olması da gerekir. Onursal üyelik için bu koşul aranmaz.

Dernek üyeliği için ön koşul vegan olmaktır. Burada Uluslararası Vejetaryenler Birliği’nin evrensel tanımı baz alınır: “Veganlık, hayvansal hiçbir ürünü tüketmemek, hayvanlardan elde edilen ürünleri kullanmamak, hayvan özgürlüğünü kısıtlayıcı hiçbir faaliyette bulunmamak/aracı olmamak” şeklinde tanımlanmıştır.

Aşağıdaki bağlantıda paylaştığımız formda doldurulması zorunlu bölümler, Dernekler Kanunu gereği üyelik işlemlerinde alınması zorunlu olan bilgilerdir. Formu doldurduktan sonra derneğimize posta yoluyla gönderebilir veya elden teslim edebilirsiniz.

TVD üyeliği, tüzüğümüz gereği Yönetim Kurulu Kararı ile onaylanmaktadır. Üyeliğiniz onaylandığı takdirde tarafınıza e-mail ile bilgi verilecektir. Üyelik onayı size ulaştırılmadan önce üyelik bedeli olan yıllık tutarı ödememenizi rica ediyoruz.

Üye Adayı Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni için tıklayınız.