Gönüllü Ol

BİZE KATIL

© Goats of Anarchy

Vegan Derneği Türkiye’nin (TVD) Gönüllü Programı’na katılarak veganlık ve hayvan özgürlüğüne yönelik toplumsal farkındalığın artırılmasına siz de katkıda bulunabilirsiniz. 

Gönüllü ekibimiz ağırlıklı olarak derneğimizin merkez ofisinin de bulunduğu İstanbul’da ikamet eden kişilerden oluşsa da, özellikle pandemi nedeniyle uzaktan çalıştığımız ve etkinlikler ile projelerimizi online mecralara taşıdığımız bugünlerde diğer şehirlerde yaşayanlar da çalışmalarımıza destek olabilir.

Derneğimizde çeşitli Çalışma Grupları (ÇG) mevcut. Deneyim, uzmanlık ve ilgi alanlarınıza göre Sosyal Medya, Projeler ve Etkinlikler başlıklı çalışma gruplarına dahil olabilirsiniz. Tercihlerinizi mümkün mertebe karşılamaya çalışacağız ama aynı şekilde eşit dağılım ve deneyim durumlarına göre ilgili ÇG’ye en çok katkı sağlayacak kişileri almak da değerlendirmede önemli olacak.

TVD gönüllüsü olarak içinde bulunduğunuz çalışma grupları doğrultusunda projelere katkı sağlayabilirsiniz. Üstleneceğiniz görevlerin çoğu, mevcut işlerinizi ve yaşamınızı aksatmayacak şekilde evinizde, okulda, herhangi bir kafede, yani ofisten bağımsız bir şekilde yapabileceğiniz işler olacak. Aynı zamanda kendi uzmanlığınıza ve ilgi alanınıza göre görev belirleyebilir ve süreci bizimle beraber takip edebilirsiniz. Bununla birlikte çalışma gruplarının koordineli çalışması, ofisteki imkanlardan faydalanabilmeniz ve toplantı gibi buluşmalar için, pandemi süreci hariç, gönüllülerin haftada en az 5 saat ofise gelebilmelerini de bekliyoruz. 

Aşağıdaki formu gönderdiğinizde biz de birkaç hafta içinde size dönüş yapacağız. 

İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler. En kısa sürede görüşmek üzere!


Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni için tıklayınız.