7 Yorum

  • merhaba ben beslenme ve diyetetik bölümü son sınıf ögrencısıyım tez konum vejetaryen beslenme bu konuyla ılgılı anket yapmam gereklı dernegınıze gelıp sızınde elınızde kaynalardanda yararlanmak ve sizinle anket yapma fırsatına sahıp olabılır mıyım?? dönüş yaparsanız sevinirim . iyi aksamlar ..

  • meyve sebze, tahıllar. bedava. üçretsiz. para, olmadan. bütün, dünyada. bedavadan. olması için iş birliği teklifim
    ben bir vejeteryen türde gıdalar ile beslenmeye karar vermiş bir insanım. teklifim ayrıntı ve iş birliği gerektirir bir aşamada fikir dayanışması ile başarıya ulaşma payı olmalı teklifime ne dersiniz

  • Merhaba çok sevdiğim bir vegan bana bugün bu videoyu https://www.youtube.com/watch?v=8ocqCy0qEkA ve veganlıkla ilgili daha birçok konuda linki ilettiğinden beri kendimde değilim…savaşımda bulunmak ve başlamak istiyorum ama nereye baksam hayvansal ürünler kaplamış yaşamımızı ve kapitalizmin dayatmaları …vegan olmak isteyince de yine bir sektörün oluştuğunu görüp ister istemez düşünüp kaldım..ne yapacağız..nasıl yolumuza devam edip bu dünyadaki canlılığın, doğanın korunmasına katkıda bulunacağız???

  • Merhabalar elinizdeki vegan menü olmamiş ben 2 seneden beri vegan olarak besleniyorum ama benim beslenme tarzimda pismiş haşhaşlanmış kizarmış hiç birşey mevcut değil. Vegan demek tamamen çiğ beslenmek demek. O yüzden vegan menü olmamış. Isterseniz elimdeki menüleri size gönderebilir sitenize koyabilirsiniz. Kolay gelsin.

    • DÜzeltiyorum cesitli beslenme sekilleri var. yazinizi okurken bunlari göz önünde bulubulundurmadım. Genede çiğ beslenme hakkında bilgi veya menü herhangi birşeye ihtiyacınız olursa mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

  • Aslında her insan vejateryen olabilir.yeterki istesin.Et yerine tahıl ürünlerini koymakla bu işi başarabilir.zaten insan etobur değil ki.diğer besinleri bulamadığı ve göçebe olduğu için mecburen etobur olmuştur.

Yorum Yap

5 + 3 =


Paylaşım